Kommunfullmäktige 2018 – 2022 | Sverigedemokraterna i Lidingö

Kommunfullmäktige 2018 – 2022

Sverigedemokraterna i Lidingö kommunfullmäktige 2018 – 2022

Kommunfullmäktigeledamöter

Irene Borgenvik, gruppledare och ledamot
irene.borgenvik@sd.se

 

Göran Borgenvik, vice gruppledare, partisekreterare och ledamot
goran.borgenvik@sd.se

 

Robert Leo, kommunsekreterare och ledamot
robert.leo@sd.se

 

Mathias Borenz, ersättare
mathias.borenz@sd.se

 

Leif Olsson, ersättare
leif.olsson@sd.se

Kommande möten med start kl 18.00

2019-09-30

2019-10-21

2019-11-25

2019-12-16

2020-01-27

2020-02-17

2020-03-23

2020-04-27

2020-05-25

2020-06-15

2020-08-31

2020-09-28

2020-10-19

2020 23/11 och 24/11 Budget

2020-12-21